Sarariman

  1. Homepage
  2. Sarariman

Współczesne uwarunkowania pracy w biznesie, wymagają od sprzedawców i menedżerów, odporności psychicznej, auto motywacji, siły ducha i skuteczności w działaniu. Od zespołów handlowych oczekuje się realizacji postawionych celów.

„Sarariman – wojownik biznesu”, to warsztat rozwoju osobowości i techniki (sprzedaży, negocjacji, zarządzania …).

Samurajski event szkoleniowy może obejmować następujące zagadnienia merytoryczne:

  • lider kieruje zaspołem w zmianie
  • budowanie skutecznych zespołów realizujących cele
  • przywództwo oparte na wartościach, w odniesieniu do kodeksu bushido
  • pokonamy stres, czy stres pokona nas – jak działać pod presją

 

Warsztat łączy w/w zagadnienia z elementami „świata samurajów”. Zajęcia współprowadzi autentyczny samurai, który od 20 lat działa w biznesie i osiąga niezwykłe rezeltaty, dzięki kodeksowi bushido oraz zespołom, którymi zarządza.

Jeśli jesteś znudzony szkoleniami realizowanymi w hotelach i masz poczucie, że brakuje im autentyczności, spójności i siły przekonania Ciebie, że to czego się nauczysz pomoże Ci, to Sarariman jest tym doznaniem, które warto przeżyć.

  • Organizujemy eventy i kick off oparte na samurajskim podejściu do budowania zespołów, zarządzania, przywództwa opartego na wartościach kodeksu bushido.
  • Zajęcia przeprowadzamy w dowolny miejscu w Polsce, lecz aby poczuć klimat świata wschodu zapraszamy do Dojo Stara Wieś – Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki www.dojostarawies.com
Adama Pniaka i Konrada Palke spotkałam po raz pierwszy biorąc udział w szkoleniu, którego celem było umocnienie zespołu przez jego integrację. Nowatorska formuła spotkania – oparta na samurajskim podejściu do budowania zespołów – w połączeniu z osobowością obu Panów odniosła wręcz piorunujący skutek – zespół, już całkiem zgrany przed szkoleniem, wyjechał po dwóch dniach zjednoczony misją i poczuciem odpowiedzialności za siebie wzajemnie. Naturalnym wyborem kilka lat później było więc zwrócenie się do Adama z prośbą o wsparcie szkoleniowe dla nowo powstającego zespołu. I tym razem również korzyści, jakie odnieśliśmy, nie da się wycenić. Powstał Zespół przez duże Z. A przecież szkolenie trwało tylko dwa dni! Adam potrafił zainteresować nawet najbardziej sceptycznych uczestników i towarzyszy nam dyskretnie kilka miesięcy po jego zakończeniu, wciąż podpowiadając, co jeszcze możemy zrobić, aby nasz zespół był mocniejszy. Dziękuję i mam nadzieję, że przygoda szkoleniowa z Adamem nie zakończyła się na drugim spotkaniu!